ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ (02.02.15 – 06.02.15)

План

 

День тижня

Види та тема роботи

Учасники

Вівторок

Корекційно- відновлювальна та розвивальна робота «Психомоторна розминка»

Діти ясельної групи

Діти ІІ молодшої групи

Середа

Корекційно- відновлювальна та розвивальна робота «Психомоторна розминка»

Діти середньої групи

Діти старшої групи

Психологічна просвіта Заняття з елементами тренінгу «Педагогічні конфлікти: практика психологічної допомоги»

Вихователі

Консультація «Формування емоційного благополуччя дітей в умовах безпекових ризиків»

Батьки дітей різновікових груп

П’ятниця

Поновлення інформаційних куточків

 

Корекційно- відновлювальна та розвивальна робота «Ковбойські пригоди»

Діти старшої групи

рольова гра "Бармен"

Календар подій

«Школа батьківства»

02.12.2014 18:07

У листопаді практичним психологом проведено заняття з елементами тренінгу для батьків різновікових груп на тему: «Типологія дитячих характерів». Мета: підвищити рівень поінформованості батьків з питань особливостей темпераменту, його типів і використання цих знань у практичній діяльності; акцентувати увагу батьків на факторах впливу темпераменту у розв'язанні нестандартних ситуацій у роботі з дітьми.


«Школа батьківства»

28.11.2014 00:00

У жовтні місяці практичним психологом проведено заняття з елементами тренінгу для батьків старшої групи на тему: «Психологічна готовність дітей до навчання у школі. Особистісна зрілість». Мета: залучити батьків до проблеми підготовки дітей до навчання в школі через підвищення психолого-педагогічної компетентності. В ході заняття батьки ознайомились з поняттям «психоло­гічна готовність до школи» та її компонентами; виконували вправи, які можна застосовувати вдома з дітьми.

ПОГРАЙСЯ ЗІ МНОЮ, МАМО!

18.04.2014 19:50

Радій дітям, учись у них, слухай їх і грайся з ними.

К. Фопель (німецький психолог)

Заняття з елементами тренінгу для батьків дітей різновікових груп на тему "Пограйся зі мною, мамо!" Мета: поінформувати батьків про психологічні особливості гри; спонукати батьків гратися з дітьми вдома. Вихователі разом з дітьми продемонстрували різні види ігрової діяльності: різновиди пальчикового театру, казка-інсценізація «Ріпка». 


Свято осені

24.10.2013 16:49

свято осени.docx (2,7 MB)

Незабутня зустріч

10.06.2013 15:40

НЕЗАБУТНЯ  ЗУСТРІЧ

Цей сонячний день надовго запам’ятається вихованцям Гадяцького дошкільного навчального закладу № 6 «Сонечко». Адже до них завітали герої улюблених казок та мультфільмів: Спанчі Боб, Вінні Пух, веселі клоуни, Ведмедик та чарівне Літечко. Під ніжні звуки музики вони розповідали вірші, бечівки, загадували загадки, водили хороводи та грали з дітлахами в цікаві ігри.

   

Радості і захопленню малят не було меж. Жодна дитина не залишилася поза увагою гостей. Це було справжнє свято краси і щасливих посмішок. А подарували його дошкільнятам студенти другого, третього, четвертого курсів спеціалізації «Видовищно – театралізовані заходи» та другого курсу спеціалізації «Народно – пісенне мистецтво» Анастасія Лимарь, Артем Вовк,Тетяна Рудь, Сніжана Перцьова, Сергій Коробочка, Олег Демиденко, Альона Жижка, Володимир Дараган та інші з Гадяцького училища культури імені І.П. Котляревського під керівництвом викладача Фастовець Л.Є.

Ідею провести акцію «Подаруємо дітям радість» запропонував студентський парламент, головою якого є студентка другого курсу спеціалізації «Видовищно – театралізовані заходи» Іра Науменко.

Працівники та вихованці дошкільного навчального закладу щиро дякують талановитим дівчатам та юнакам за незабутнє свято та щедрі дарунки. М’які іграшки, м’ячі, скакалки, набори для ігор з піском ще довго нагадуватимуть малечі про гостей. Сподіваємося, що зустрічі дошкільнят зі студентами училища культури стануть традиційними.