Про нас

Наш дошкільний  навчальний заклад (ДНЗ)  ясла-садок № 6 «Сонечко» вперше відчинив двері для малят 1 листопада 1975 року. Приміщення садочка було розраховане на 3 групи  (1 група раннього віку та 2 групи дошкільного віку): світлі і просторі, кожна з них естетично оформлена, мала гарні меблі та прекрасне предметно-розвивальне середовище. Дитячий садок розраховувався на 50 місць. Через два роки до основного корпусу було добудовано ще одне крило, в якому розташувалися музично -  фізкультурний зал та 1 група для дітей  дошкільного віку. В ДНЗ були створені умови для роботи 4 груп дітей дошкільного віку Територія дошкільного закладу потопала у морі зелені.

На сьогодні в закладі функціонує 4 групи: І молодша, ІІ молодша, середня, старша. На початок нового навчального року в ДНЗ  виховуються 96 дітей.       

          Дошкільний заклад працює за п'ятиденним робочим тижнем з 10,5 -  годинним перебуванням дітей.

Про щоденну організацію життєдіяльності вихованців, їх раціональне і збалансоване харчування піклуються 23 працівники закладу. Атмосферу затишку та комфорту  створюють 10  творчих та відданих своїй праці педагогів-дошкільників, які працюють над всебічним розвитком дітей.

Основні напрямки освітньої діяльності педагогічного колективу закладу: формування життєво компетентної особистості, здатної до самореалізації у змінному соціумі; формування мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку шляхом використання інноваційних технологій; забезпечення реалізацію завдань художньо-естетичного розвитку дошкільнят через інтеграцію мистецької діяльності; збереження та зміцнення здоров`я дітей шляхом впровадження здоров`яформуючих та здоров`язбережувальних технологій.

Турбота про фізичне та психічне здоров'я дитини завжди була і залишається пріоритетом роботи нашого закладу. Саме тому педагоги дитячого садка всебічно сприяють оптимізації рухового режиму  дошкільників, використовуючи всі засоби фізичного виховання в різноманітних формах. Для цього в ДНЗ облаштовані ігрові та спортивні майданчики, наявний необхідний  матеріал.

Гармонійному психічному розвитку дитини, як особистості, формуванню її світогляду, адекватної самооцінки та самоконтролю сприяє добре налагоджена робота психолога. Для психоемоційного розвантаження та комфорту дітей у дошкільному навчальному закладі широко використовується казко- ,звукотерапія, хвилинки милування. У освітніх центрах: «Школа молодих батьків» та «Готуємо дитину до школи» проводиться робота з батьками, які хочуть зрозуміти, допомогти, полегшити процес адаптації дитини до будь – яких життєвих ситуацій, попередити розповсюджені помилки у вихованні та навчанні дитини.          

В закладі систематично проводиться медико – педагогічна робота спрямована на покращення стану здоров’я малечі. З цією метою систематично проводиться обстеження малечі лікарем – педіатром, вихователями груп проводяться загартовуючі та оздоровчі процедури.

Весь персонал працює наполегливо та плідно. Саме тому в нашому закладі по – родинному теплий клімат, в якому дітвора відчуває себе наче вдома

Життя закладу – це постійний рух вперед. Колектив дошкільного навчаьного закладу № 6 «Сонечко» крокує впевнено шляхом розвитку, провідна цінність якого - дитяча особистість.

Наші користувачі

Тут ви можете описати типових користувачів, а також те, чому цей проект важливий для них. Це хороший спосіб для того, щоб користувачі повторно відвідували ваш сайт.